Telefon :   0212 659 59 30

E-mail :   mutluyuva.mutluyasam@gmail.com

Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneğimiz MİLLİ İRADE PLATFORMU'nun üyesidir.

Haberler

Bakan Gürcan Deniz Yıldızı Çocuk Evimizin açılışını yaptı.

Bakan Gürcan Deniz Yıldızı Çocuk Evimizin açılışını yaptı.

Yeni Çocuklara Hayat Olacak Deniz Yıldızı Çocuk Evimizin Açılışını Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen GÜRCAN yaptı.

Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği olarak uzun zamandan beri açılışını beklediğimiz 4 Çocuk Evimiz Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen GÜRCAN hanımefendinin direktifleriyle açıldı.

20 yeni çocuk için, mutluluğa açılan kapılardan ilkinin açılışı, Küçükçekmece Halkalı’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Ayşen Gürcan ve beraberindeki İstanbul Milletvekili Tülay KAYNARCA, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel KARADENİZ, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Önal İNALTEKİN, İl Müdür Yardımcısı Neslihan ÇAPAR, Bahçelievler Çocuk Koordinasyon Merkezi Müdiresi Deniz AYDIN ve derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muzaffer GÜLYURT ile diğer yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

Dernek yöneticilerinden çalışmalar hakkında bazı bilgiler alan bakan Gürcan, bu işbirliğinin çocukların sosyal hayata kazandırılması noktasındaki ehemmiyetine vurgu yaparak memnuniyetini dile getirdi.

Kendisini çiçeklerle karşılayan çocuklara çeşitli hediyeler veren Gürcan daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte Başakşehir de bulunan Yasemen ve Ebruli Çocuk Evlerini ziyaret etti. Başakşehir’deki Çocuk Evi ziyaretlerine İstanbul Milletvekili Sayın Halis Dalkılıç ve Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş da eşlik ettiler.  Burada çocuklarımızla bir araya gelen Bakan Gürcan; çocuklarımızın mutluluğundan, derneğimizin onlara gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çocuklarla yakından ilgilenen Bakan Gürcan, dernek yöneticilerimiz ve çocuklarımızla bir süre sohbet ettikten sonra güzel dilek ve temennilerle evimizden ayrıldılar.

Aynı gün Büyükçekmece’de Şeker Çocuk Evinin de açılışını yapması beklenen bakan Gürcan, programının yoğunluğu sebebi ile etkinliğe katılamadı.