Telefon :   0212 659 59 30

E-mail :   mutluyuva.mutluyasam@gmail.com

Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneğimiz MİLLİ İRADE PLATFORMU'nun üyesidir.

Haberler

Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneğimizin 6. Genel Kurulu Gerçekleşti.

Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneğimizin 6. Genel Kurulu Gerçekleşti.

Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği, 19 Aralık 2015 tarihinde Halkalı Yaşam Merkezinde 6. Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel Kurula; Yozgat Valisi Abdülkadir Yazıcı, Şişli Kaymakamı Salih Işık, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Bağcılar Kaymakamı Erdal Çakır, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Gönenç, İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Bursa Müftüsü Prof.Dr. Mehmet Emin Ay, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Önal İnaltekin, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Ünlü Ressam İsmail Acar, Suffa Vakfı İcra Heyeti Başkanı Mustafa Karaman, yönetim kurulu üyelerimiz ve daha birçok misafir katıldı.
Sözlerin en güzeli olan Kuran-ı Kerim ile başlayan programız, protokol üyelerimizin konuşmaları ve çocuklarımızın gösterileriyle devam etti.
Konuşmalarda Çocuk evleri, Yetimlik ve Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneğimizin faaliyetleri vurgulandı. Katılımcıların memnun kaldığı programımız, Prof.Dr Mehmet Emin Ay hocamızın dualarıyla son buldu.