Telefon :   0212 659 59 30

E-mail :   mutluyuva.mutluyasam@gmail.com

Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneğimiz MİLLİ İRADE PLATFORMU'nun üyesidir.

Haberler

MUTLU YUVA MUTLU YAŞAM DERNEĞİNİN ÇOCUK EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLARIMIZ KUTLU DOĞUM PROGRAMI DÜZENLEDİ

MUTLU YUVA MUTLU YAŞAM DERNEĞİNİN ÇOCUK EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLARIMIZ KUTLU DOĞUM PROGRAMI DÜZENLEDİ

Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneğinin açtığı Çocuk Evlerinde kalan çocuklarımız tarafından, Peygamber Efendimizin doğum gününü anmak amacıyla 07.05.2016 Cumartesi günü Kutlu Doğum  programı düzenlendi.
Programa,Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Ak Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, İstanbul Vali Yardımcısı Adnan Çakıroğlu,İl Müdürümüz Önal İnaltekin, Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Muzaffer Gülyurt , Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Fatih Kaymakamı Ahmet Ümit, Bağcılar Kaymakamı Erdal Çakır, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz katılmışlardır.
Program, Şehitlerimiz anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı Kuran Tilaveti ile devam etti. Daha sonra çocuklarımız, hazırladığı ilahileri, Peygamberimize yazılan şiirleri seslendirdiler, programız, Çocuk Evlerimizde kalan çocuklarımızın oynadığı, bu zamandan efendimizin zamanına seyahat ederek, Efendimizin doğumundan itibaren yaşananları ve çocuk sevgisini anlatan “İKRA” isimli sinema belgesel gösterimi ile son buldu.